Contact

Vragen? Neem contact met ons op.

Heb je een algemene vraag? Stuur een e-mail naar info@digitaliseringsimpulsonderwijs.nl

Wil je in contact komen met de Programmadirecteur van Npuls, Berent Daan? Je kunt Berent bereiken via berent.daan@surf.nl.

Vragen vanuit de pers kunnen gestuurd worden naar het Hoofd Communicatie: charlotte.heystek@surf.nl

Aanmelden nieuwsbrief

Aanmelden voor de nieuwsbrief kan via info@digitaliseringsimpulsonderwijs.nl o.v.v ‘Aanmelden nieuwsbrief’

Contactpersonen instellingen

De liaisons zijn de eerste aanspreekpunten voor hun achterban. Onderstaande personen zijn vertegenwoordigd in het programmateam van Npuls. Stuur een van hen een e-mail als je een vraag hebt die jouw instelling aangaat.

Johanna de Groot, Liaison SURF: johanna.degroot@surf.nl
Elsbeth Vonkeman, Liaison Vereniging Hogescholen: vonkeman@vh.nl
Anne-Roos Renkema, Liaison Universiteiten van Nederland: renkema@unl.nl
Manon Geven, Liaison MBO Raad: m.geven@mboraad.nl

Coördinatieteams

Heb je een specifieke vraag over de kennisinfrastructuur, de ict-infrastructuur of de transformatiehubs? Neem dan contact op met de coördinatieteams.

Ict-infrastructuur
Corno Vromans: corno.vromans@surf.nl
Joel de Bruijn: j.debruijn@mbodigitaal.nl

Kennisinfrastructuur
Nynke Kruiderink: nynke.kruiderink@surf.nl
Marit Montsanto: m.montsanto@mbodigitaal.nl
Martine Schophuizen: m.schophuizen@nwo.nl

Transformatiehub Digitale leermaterialen
Kirsten Veelo: kirsten.veelo@surf.nl
Menno de Waal: m.dewaal@graafschapcollege.nl
Lieke Rensink: lieke.rensink@surf.nl

Transformatiehub Wendbaar en efficiënt georganiseerd onderwijs
Michael Go: michael.go@surf.nl
Rob Vos: r.vos@mbodigitaal.nl

Pilothub Studiedata en AI
Germaine Poot: germaine.poot@surf.nl
JaapJan Vroom: jvroom@deltion.nl
Bram Enning: b.enning@hsleiden.nl